Flex - Fixed & Training workplaces in de Waaslandhaven
Flex & Fixed Workplace open & Close 7/24 in the Left bank of Port of Antwerp
From 4h untill 1 year
meubilair, Wifi, printer, koffie, thee en water, keuken met microgolf, ijskast, diepvies en vaatwasser, lounge- en lunchruimte, elekcriciteit, verwarming, klantenonthaal tijdens daguren (8u30-17u), drankautomaat, douche, gratis parking, schoonmaak en onderhoud, flipcharts
Storage capacity from 4m² untill 320m²
Low prices
Starts-up, Doorgroei,
De omgeving van de coworking is goed bereikbaar met de bus, met het dichtstbijzijnde busstation op slechts 234 m afstand. De wasstraat bij de coworking zou een cruciale voorziening kunnen worden voor degenen die hun tijd op prijs stellen. Maximale productiviteit betekent een minimum aan tijdverlies. De kantine ter plaatse is een aanzienlijke stimulans voor uw efficiëntie. Zelfs als u de fiets verkiest boven de auto, kunt u gebruik maken van de douche in de coworking. De administratieve ondersteuning die in het coworking-kantoor beschikbaar is, voorziet in de dekking van vraagstukken op het gebied van kantoorbeheer en organisatorische taken.
Basic
Type ruimtes
Eetgelegenheden
Kantoor kenmerken
Beveiliging
De coworkingruimte op Aven Ackers 1 ligt comfortabel op slechts 421 m meter afstand van het stadscentrum. Niet elke werkruimte kan een kans bieden om je mentale batterijen op te laden in de buurt van de rivier, die 666 m meter verwijderd is van de coworking.
Heeft u de gewilde locatie niet gevonden?
Maak een zoekopdracht aan om als eerste op de hoogte gebracht te worden.
Het lijkt erop dat de pagina met de favoriete leases vol is . Verwijder irrelevante opties van de pagina om nieuwe toe te voegen.
Het lijkt erop dat de pagina met de favoriete leases vol is . Verwijder irrelevante opties van de pagina om nieuwe toe te voegen.
Het lijkt erop dat de pagina met de favoriete leases vol is . Verwijder irrelevante opties van de pagina om nieuwe toe te voegen.